Kontakt

Möt våra medarbetare

Kontakta Delta Consulting

Vi på Delta hjälper dig att hitta ditt nya drömjobb eller din nya medarbetare hos er. Ta kontakt med en av våra rekryteringskonsulter eller någon av våra kundansvariga.

Medarbetare

Argjira Morina delta-consulting
Argjira Morina
Account Manager

Argjira@deltaconsulting.se

070-461 47 00

Arvid Lindström delta consulting
Arvid Lindström
RECRUITMENT Assistant

Arvid@deltaconsulting.se

070-571 71 57

Benyada Holm delta consulting
Benyada Holm
Senior ACCOUNTANT

benyada@deltaconsulting.se

070-312 46 39

christoffer delta consulting
Christoffer Rozenbachs
Account manager / partner

Christoffer@deltaconsulting.se

073-928 59 86

ellen kraft delta consulting
Ellen Kraft
Teamleader Accounting

Ellen@deltaconsulting.se

076-166 74 13

Kelly Dywling delta consulting
Kelly Dywling
ACCOUNTANT

kelly@deltaconsulting.se

Klara Hägg delta consulting
Klara Hägg
Recruitment Consultant

klara@deltaconsulting.se

072-221 94 19

Linnéa Dywling
Account Manager / Partner

Linnea@deltaconsulting.se

073-038 90 60

MATTIAS NORDSTRÖM-delta consulting
Mattias Nordström
Management Trainee

Mattias@deltaconsulting.se

076-104 34 29

olle delta consulting
Olle Olsson
RECRUITMENT CONSULTANT / PARTNER

Olle@deltaconsulting.se

070-402 84 22

percy davila delta consulting
Percy Davila
ACCOUNTANT

Percy@deltaaccounting.se

Besök oss